• Режим роботи магазину:
 • ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Кавомашини

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
 • Актуальна топова модель легендарної лінійки Royal сезону осінь-зима 2020 року.
 • Автоматична кавоварка Saeco Royal O.T.C. готує ☕ еспресо, американо, капучино, латте в один дотик.
 • Завдяки підвищеної надійності компонентів "Саеко Роял", великому бункеру для зерна і дружньому інтерфейсу може використовуватися не тільки вдома, але і в невеликих офісах, салонах, магазинах.
 • Великі бункери для кавових зерен, води, і кавової макухи
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Потужність 1450 Вт. Тиск: 15 бар. Обсяг контейнера для води: 1,8 л. Обсяг контейнера для зерен: 200 г. Місткість контейнера для макухи: 14 порцій. Можливість використання меленої і зернової кави. Колір: сріблястий.

Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Продуктивність: близько 200 порцій в день. Модуль для розчинних напоїв дозволяє працювати з шоколадом або сухими вершками. Рекомендоване навантаження 200 порцій в день. Продуктивність: 100 чашок еспрессо або 80 чашок кави американо або 80 чашок капучино на годину.
Кольоровий сенсорний екран діагоналлю 10,1 "з інтуїтивним українізованим меню. Дружній до користувача інтерфейс дозволяє працювати в режимі самообслуговування.
Dr. Coffee Coffeebar готує ☕ капучино, латте і шоколад в один дотик. Автоматичне приготування 24 заводських рецепта: американо, гарячі вода і молоко, гарячий шоколад, капучино, молочна піна, латте-макіатто, флетвайт, еспресо і так далі + можливість запрограмувати ще практично будь-яку кількість рецептів !!!

Швидке замовлення
 • Продуктивність: близько 200 порцій в день. Модуль для розчинних напоїв дозволяє працювати з шоколадом або сухими вершками. Продуктивність за годину становить 100 чашок еспрессо, 80 чашок кави американо або 80 чашок капучино.
 • Кольоровий сенсорний екран діагоналлю 7.1 "з інтуїтивним русифікованим меню. Оригінальна вертикальне розміщення екрану для зменшення габаритів. Може працювати в режимі самообслуговування.
 • Dr. Coffee Minibar S готує ☕ капучино, латте і шоколад в один дотик. Автоматичне приготування 24 напоїв: американо, гарячі вода і молоко, гарячий шоколад, капучино, молочна піна, латте-макіатто, флетвайт, еспресо і так далі + можливість запрограмувати ще практично будь-яку кількість рецептів !!!
Швидке замовлення
 • Dr. Coffee F2 Plus готує ☕ капучино, латте і шоколад в один дотик.
 • Кольоровий сенсорний екран діагоналлю 10,1 "з інтуїтивним меню.
 • Модулі для розчинних напоїв дозволяють працювати з шоколадом, сухими вершками.
 • 2 бункера для розчинних продуктів і 2 для кави.
 • Рік офіційної гарантії з безкоштовною заміною запчастин.

З чим у нас асоціюється ранок - звичайно з чашкою гарячої кави. Але сучасний ритм життя часом не залишає часу на приготування дійсно якісного напою. Звичайно, є альтернатива у вигляді розчинної кави, але для справжніх цінителів це неприйнятно. Рятівниками в таких ситуаціях стає кавоварки з кавовими машинами. Завдяки цим помічникам Ви без зусиль зможете прикрашати свій ранок чашкою справжньої кави.

Кавові незамінні як вдома, так і на роботі. Ті хто цінує свій час зможу гідно оцінити сучасну техніку. Всього в кілька кліків і пару хвилин ви зможете порадувати себе гарячим, бадьорить напоєм. Не варто думати, що це дороге задоволення, зв'яжіться з нами і ми проконсультуємо Вас і підберемо відповідний для Вас варіант. Так само в нашому інтернет магазині ви можете купити Б / У кавомашини або взяти в оренду.

Купити кавомашину (кавоварку) для дому

Для того що б визначиться з вибором кави машини для домашнього використання підійде практично будь-яка модель. Асортимент кави машин досить широкий і визначиться з вибором не так вже й легко, до того ж спочатку необхідно визначиться за потрібне функціоналом. Але, що б не переплачувати за зайвий, відсутня функціонал і заощадити свій час на читанні характеристик кофемаші і кавоварок - ми радимо Вам зателефонує нами і наш менеджер зможе в найкоротші терміни проконсультувати Вас в покупці техніки для кави.

В цілому, купити кавоварку в Києві, як і будь-якому іншому місті України, не складає проблем.

Доставка по всій Україні! Безкоштовна доставка від 1000грн
Онлайн оплата картами Visa / MasterCard
Прийом замовлень 24/7!
Сертифікат якості ISO