• Режим роботи магазину:
  • ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Відгуки

Микола Туполєва

Особисто мене більше ніж влаштовують послуги цієї компанії! Буду не тільки продовжувати подальшу співпрацю, але і рекомендувати всім своїм знайомим, рідним і друзям! Успіхів вам, команда Royal-Life! Ви кращі з тих, з ким я коли-небудь доводилося працювати!

 
coffee-citi
Coffee City

Про Royal Life, як про постачальника і обсмажувача кави можу сказати тільки хороше. За роки роботи не було неприємних ситуацій або нерозуміння в чомусь. Кава завжди вищої якості, з поставками або розрахунками проблем не було. Рада й надалі співпрацювати з цими людьми!

Херсонська область, Нова Каховка, Французька вулиця, 55
Олександр

Я дуже вдячний за співпрацю! Тут працюють неймовірно ввічливі і культурні люди, яким можна довіряти як самому собі. Плюс до цього, кожен з них повністю справляється зі своїми обов'язками, а також при необхідності детально все пояснює!

Київ, Архипенка, 3
Кофейня Енотик

Арабіка вищого класу, постійно свіжі завезення, зерно ароматне, напої завжди насичені. Так само хороші поєднання купажів, можна підібрати каву для будь-якого клієнта. Дякую за приємну роботу.

Киев, м. Академгородок
Jungle coffee

Завжди висока якість кави і швидка доставка. Так само тішить великий асортимент і професіоналізм менеджерів. Дуже зручно співпрацювати.

Киев, пр. бажана 3, срибнокильская 11б
Київ, метро Бориспільська, вулиця Харківське шосе 201/203

Нарешті знайшов хороших постачальників. Величезне дякую за якісний сервіс і продукцію. За 2 роки роботи не можемо згадати конфліктних ситуацій. Будемо раді працювати і далі)

Київ, метро Бориспільська, вулиця Харківське шосе 201/203
Денис

Виражаю величезну подяку компанії Royal-Life!
Співпрацюємо разом вже більше 2-ох років, завжди тільки вища якість кави і її обсмажування!
Бажаю вам успіху і процвітання!

Київ, Львівська 2а (РК Львівський)
Доставка по всій Україні!
Онлайн оплата картами Visa / MasterCard
Прийом замовлень 24/7!
Сертифікат якості ISO