• Режим работы магазина:
  • ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Аксессуары к кофемашин

Сортировать по:
Фильтр
Быстрый заказ
Быстрый заказ
Быстрый заказ

Фартухи власного бренду. Вироблені на замовлення спеціально з логотипом нашої торгової марки ROYAL LIFE. Завдяки спеціальній плотній ткакині, яка використовуеться для виробництва, за ним дуже легко доглядати та не потребує спеціальних засобів чистки.

Фартухи для бариста - стануть ідеальним рішенням для вашої кав'ярні, бару чи ресторану якщо ви цінуєте комфорт, стиль і якість в одному.
Быстрый заказ

Органайзер NATURAL допоможе все необхідне тримати в одному місці під рукой. Серветки, стакани, кришечки, трубочки, цукор в стіках та інше.

Быстрый заказ
Быстрый заказ

Використання: дотримуйтесь вказівок в інструкції по експлуатації до приладу. Підходить для кавоварок з автоматичною програмою очищення робочого блоку, без автомвтичного очищення та для очищення комбінованих кавоварок.

Быстрый заказ

Використання: додати 25 мл рідини в 500 мл холодної води. Опустити всмоктувальну трубку в контейнер з отриманнім розчином. Пропустити розчин через молочну систему. Для очищення панарелло та пітчера замочити в ємності з розчиом на 15-20 хвилин, потім промити водою.

Быстрый заказ

Використання: розчинити 1/2 банки суміші в 1л води. При значному забрудненні розчинити всю суміш в 1л води. Запустити програму видалення накипу згідно відповідної інструкці. 

Склад: сульфамінова кислота, тетранатрій водню, фосфати.

Быстрый заказ

Силіконова змазка для кавових автоматів та кавоварок використовується для обробки (мастила) робочих елементів блоку заварювання автоматичних кавоварок. Також підходить для стикованих елементів, ущільнювачів будь-яких механізмів. Підвищує герметичність з'єднань. 

Відсутність профілактики може привести до поломки вашої кавомашини. Рекомендується змащувати кожні 500 порцій. 

Не токсична.

Быстрый заказ

Засіб для чищення для видалення накипу, призначене для кавоварок і кавових машин всіх типів, включаючи фільтрові кавоварки і навіть чайники.
Засіб Durgol Swiss Espresso не залишає слідів після застосування. Високоефективний засіб Durgol Swiss Espresso видаляє вапняний наліт швидко без додаткового часу впливу. Своєчасне застосування рідини для очищення від накипу забезпечує стабільну якість Вашого еспресо і продовжує термін служби кавоварки, завдяки спеціальним захисним властивостям.

Быстрый заказ

Чистячий засіб у таблетках для щоденного чищення молочного тракту кавомашин Thermoplan BW ONE, BW3, BW4c.

62 таблетки це необхідна кількість на місяць для однієї кавомашини (2 таблетки на день).

Быстрый заказ
Быстрый заказ

Засіб для зняття кальцію / накипу. Підходить для всіх типів і моделей пральних і посудомийних машин, чайників, кавоварок і інших водонагрівальних приладів. Ефективний без нагріву.

Быстрый заказ
Таблетки Coffeein clean Detergent - професійний засіб для чищення від кавових масел. Ретельно видаляє кавовий наліт з заварювальних груп, клапанів, контуру, а також використовується для чищення холдеров, дисперсійних екранів, зливних піддонів. Ідеальний варіант для очищення всіх частин еспресо машини.
Підходить для обладнання: Franke, Necta, Saeco, Delonghi, Siemens, AEG, Bosch, Melitta та інші.
Быстрый заказ

Средство для чистки. Легко, эффективно и безопасно очистит молочную систему Вашей кофемашины от скопившихся загрязнений. Он предназначен для деликатного ухода за автоматическими кофемашинами. Не содержит агрессивных веществ в составе и не повреждает материалы. Регулярно используйте средство и это поможет продлить срок службы Вашей кофемашины. Является гарантией сохранения идеального вкуса и аромата кофе.

Быстрый заказ
Засіб від накипу Xavax H-R1110732 500 мл призначений для очищення накипу в автоматичних кавоварка. Завдяки декальцінаціі, від накипу позбавляються всі все контактують з водою частини кавомашини. Засіб діє дуже м'яко і щадні. Xavax H-R1110732 захищає вашу техніку і продовжує термін її служби.
Быстрый заказ
Быстрый заказ

Підходить для:

- Універсальний засіб для видалення накипу для всієї побутової техніки, 
- Повністю автоматичних кавомашин, кавомашин, машин Nespresso - Машини Espesso, фільтрувальні кавомашини, кавомашини, чайники, пароочисні пристрої, парові прасувальні станції, чайники, пароочисні пристрої, повністю автоматичні машини.
 
   
Быстрый заказ
Быстрый заказ
Быстрый заказ
Быстрый заказ
Быстрый заказ
Доставка по всей Украине! Бесплатная доставка от 1000грн
Онлайн оплата картами Visa/MasterCard
Прием заказов 24/7!
Сертификат качества ISO